Finance 1168X600 Px

Ilgtspējas speciālists/-e

Caljan LSEZ SIA Liepājā aicina darbā Ilgtspējas speciālistu/-i

Vai Tevi aizrauj pozitīva ietekme uz vidi? Vai Tev ir vēlme sniegt savu ieguldījumu zaļākas nākotnes veidošanā darbojoties mūsdienīgā rūpnieciskās ražošanas uzņēmumā? Ja tā, mums ir aizraujoša iespēja tieši Tev!

Ja esi gatavs būt daļa no dinamiskās komandas, virzot pozitīvas pārmaiņas un veidojot ilgtspējīgu nākotni mūsu uzņēmumā, aicinām pieteikties uz vakanci:

Ilgtspējas specialista/-es amatam

Galvenie pienākumi:

  • Apkopot, strukturēt un apstiprināt datus ceturkšņa un gada ilgtspējas ziņojumiem.
  • Pārvaldīt un atjaunināt profilus platformās Ecovadis un Worldfavor.
  • Sniegt eksperta viedokli par vides, sociālajiem un pārvaldības jautājumiem.
  • Uzturēt vides aspektu un saistošo likumu sarakstus, nodrošinot atbilstību uzņēmuma mērogā.
  • Vadīt ilgtspējības projektus, sniedzot ieguldījumu organizācijas mērķu sasniegšanā.
  • Veicināt riska identificēšanu, novērtēšanu un mazināšanu.
  • Ziņot ieinteresētajām personām par veiktspēju ilgtspējības jomā.
  • Paziņot ilgtspējības informāciju iekšēji un ārēji, izmantojot dažādus kanālus.
  • Palīdzēt citām nodaļām ievērot ilgtspējības pārskatu standartus.

Prasības kandidātiem:

  • Atbilstoša izglītība ilgtspējības jomā vai pieredze analītiskā speciālista amatā.
  • Iepriekšējā pieredze līdzvērtīgā amatā.
  • Pieredze ilgtspējas pārskatu sagatavošanā.
  • Būtiskuma analīzes un datu analīzes prasmes.
  • Zināšanas par 1., 2., un 3., tvēruma datu iegūšanu un apstrādi.
  • Spēja operatīvi analizēt un ziņot par grozījumiem likumos, tiesību aktos un noteikumos.
  • Teicamas datorprasmes (MS Office, dokumentu apstrādes programmatūra).
  • Spēcīgas prasmes vadīt uzlabojumus ilgtspējības jomā.
  • Vēlme ceļot 20-30 dienas gadā.
  • Teicamas mutvārdu un rakstiskas komunikācijas prasmes angļu valodā.

Uzņēmums piedāvā:

  • Atalgojumu no 2300-2500 EUR/bruto mēnesī, atkarībā no pieredzes.
  • Nepieciešamās apmācības, kuras organizē darba devējs.
  • Apmaksātas pusdienas (no pirmās darba dienas).
  • Veselības apdrošināšanu (pēc 4 mēnešiem).
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu no pirmās darba dienas.
  • Sporta zāles un peldbaseina abonementu (pēc pārbaudes laika).
  • Ērtu, drošu darba vidi modernā uzņēmumā Liepājā.
  • Izaugsmes iespējas starptautiskā uzņēmumā.

Caljan Photo 1 (Logo)

Itija Skunstiņa T: +371 26375612

objectFitVideos();