CRM Administrator 1168 X 600 Px

E-apmācību koordinators

Vai Tevi interesē saistošu un iedvesmojošu tiešsaistes apmācību programmu izstrāde un vadīšana? Vai Tev ir prasmes radīt efektīvus mācību materiālus un novērtēt to ietekmi uz izglītojamiem? Ja atbilde ir "jā", tad mēs piedāvājam aizraujošu iespēju pievienoties mūsu komandai!

Pievienojieties Caljan LSEZ komandai kā E-apmācību koordinators!

Tavi pienākumi būs:

  • Veidot mācību materiālus vadītājiem un satura veidotājiem, vadīt apmācību procesu un novērtēt apmācību programmu efektivitāti;
  • Veikt un uzturēt pilnveidojamo prasmju/apmācības vajadzību analīzi, lai noteiktu nepieciešamās apmācības.
  • Identificēt un koordinēt sadarbību ar ārējiem apmācību nodrošinātājiem, ja nepieciešams.;
  • Pilnveidot un uzturēt mācību pārvaldības sistēmu;
  • Uzraudzīt un novērtēt darbinieku progresu un vispārējos mācību programmu panākumus;
  • Sniegt pastāvīgu atbalstu vadītājiem un darbiniekiem veiksmīgām apmācībām;
  • Veikt vispārīgos administratīvos pienākumus, kas saistīti ar apmācībām un attīstību;
  • Iespēja doties ārzemju komandējumos (15 – 20 dienas gadā).

Mūsu prasības:

  • Bakalaura grāds personāla vadībā, izglītībā, organizāciju attīstībā, uzņēmējdarbības vadībā vai saistītā jomā;
  • Vēlama vismaz 3 gadu pieredze e-mācību satura veidošanā, tiešsaistes pasniedzēja vai līdzīgā amatā;
  • Pieredze tiešsaistes mācību programmu izstrādē, nodrošināšanā un pārvaldībā;
  • Zināšanas par efektīvām mācību un attīstības metodēm;
  • Zināšanas un pieredze darbā ar e-mācību platformā;
  • Pieredze projektu vadībā;
  • Prasme strādāt ar MS Office un e-mācību rīkiem, piemēram, Articulate 360 un Vyond (vai līdzīgiem);
  • Teicamas komunikācijas prasmes;
  • Spēja veidot attiecības ar darbiniekiem un pārdevējiem;
  • Labas angļu valodas zināšanas mutvārdos un rakstot.

Mēs piedāvājam:

  • Atalgojumu no 1700 – 2100 EUR/bruto mēnesī (atbilstoši kvalifikācijai un pieredzei);
  • Apmaksātas pusdienas (no pirmās darba dienas);
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu no pirmās darba dienas;
  • Veselības apdrošināšanu (pēc 4 mēnešiem);
  • Sporta zāles un peldbaseina abonementu (pēc pārbaudes laika);
  • Ērtu un drošu darba vidi modernā uzņēmumā Liepājā;
  • Izaugsmes iespējas starptautiskā uzņēmumā.

Piesakies tagad un piedalies mūsu ceļojumā uz izcilību apmācībā un attīstībā!

Caljan Photo 1 (Logo)

Itija Skunstiņa

Personāla speciālists

+371 26375612

objectFitVideos();